For my students

.
Študijsko leto 2023/2024

To / 24.10.2023, Avdicija za Flavtistične večere 2024, 
N. Paganini/Capricio #5, F. Poulenc/Sonata (Cantilena), Dvorana Marijana Lipovška

Pe / 10.11.2023, ob 11h, Flavtistična MAT(ej)INEJA (Sonate), Dvorana Tria Lorenz
Posnetek nastopa.

To / 19.12.2023, Nastopa študentk in študentov oddelka Pihala, trobila in tolkala UL AG, Dvorana Julija Betetta (16.00: Marija Obradović, Sofija Mihailović, Katarina Sladojević, Jana Stojaković, 17.30: Lara Senica, Tjaša Pauko)

Pe / 22.12.2023, Flavtistična MAT(ej)INEJA (Virtuozne), Dvorana Tria Lorenz Posnetek nastopa.

Pe / 19.1.2024, Flavtistična MAT(ej)INEJA (Koncerti), Dvorana Marijana Lipovška Posnetek nastopa.

Pe / 9.2.2024, Kolokvij I. – lestvice in etude (1. rok)

Flavtistični večeri 2024 (Če / 29.2. Pe / 1.3., Če / 7.3.)

Pe / 8.3.2024, Seminarska naloga – teme bodo objavljene do 31.10.2023, Obvezna oddaja seminarske naloge v elektronski obliki do 1.3.2024!

Pe / 5.4.2024, Interni nastop (Solo skladbe)

To / 9.4.2024, Koncert študentk flavte na Glasbeni šoli Murska Sobota

Pe / 12.4.2024, Kolokvij II. – orkestrski soli (1. rok)

Pe / 3.5.2024, Kolokvij I. in II. (2. rok)

Pe / 31.5.2024, Interni nastop (Delni izpitni program)

Po / 2.9.2024, Kolokvij I. in II. (3. rok)

Letni izpiti: Sr / 5. 6. 2024 (1. rok), Sr / 19. 6. 2024 (2. rok), Po / 9. 9. 2024 (3. rok)

  • Natančne ure avdicije in prostori za kolokvije, izpite in predstavitve bodo objavljeni naknadno. Letni izpiti in kolokvija bodo ocenjevani in razpisani v VIS-u tako, da je potrebna prijava.

Uspešno opravljena kolokvija in seminarska naloga so pogoji za opravljanje letnega izpita.

Zimski semester: 2.10.2023-19.1.2024, Poletni semester: 12.2.-31.5.2024


ŠTUDENTKE

Marija Obradović
I. letnik
maka06flute@gmail.com


Katarina Sladojević
I. letnik
kata.sladojevic@gmail.com


Jana Stojaković
I. letnik
janastojakovic3@gmail.com


Sofija Mihailović
II. letnik
sofija.mihailovic@gmail.com


Veronika Hudournik
III. letnik
veronikahudournik10@hotmail.com


Tjaša Pauko
M1
tjasap988@hotmail.com


Anica Mićić
M2
anicaflute@gmail.com


Lara Senica
M2
senica.lara@gmail.com


Alenka Bogataj
M2 IPP –
dodatno leto
bogataj.alenka95@gmail.com


Rezeda Grunčevski
ERASMUS
rezeda.flute@gmail.com


PIANISTKA

prof. Mateja Hladnik
matejau@gmail.com


ARHIV ŠTUDENTOV 1993/2023

Rezeda Grunčevski, 2024 (Erasmus)
Marija Obradović, 2023-
Katarina Sladojević, 2023-
Jana Stojaković, 2023-
Sonja Međugorac, 2023 (CEEPUS izmenjava)
Sofija Mihailović, 2022-
Sara Brumat, 2022 Italija (Erasmus)
Veronika Hudournik, 2021-
Alenka Bogataj, 2021- (magistrski študij)
Gioia Anichini, 2021 Italija (Erasmus)
Tjaša Pauko, 2020-
Katja Ferenc, 2019-5.6.2023
Franziska Anne Fundelić, 2019-5.6.2023
Anica Mićić, 2019-
Radica Đedović, 2019 Srbija (Erasmus)
Lara Senica, 2018-
Anna Tálacková, 2018 Češka (Erasmus)
Katarina Horvat, 2017/2020
Mirna Mlikota (Dizdarević), 2017-21.6.2019
Alžbeta Sivčáková, 2017-2018 Slovaška (Erasmus)
Francesca Mazzeo, 2017 Italija (Erasmus)
Marta Sesar, 2016-22.6.2021
Sara Herman, 2016-20.6.2018
Jelena Trebaticki, 2015-19.7.2018
Laura Felicijan, 2014-17.6.2020
Ana Dadić, 2014-2016 Hrvaška (Izmenjava študentov)
Ana Votoupal, 2013-2017
Milana Drobac, 2013/2014 (Izredni študij)
Eliška Honková, 2013-21.9.2017 (Erasmus, Magistrski)
Sanda Vidaković, 2013-2014 Hrvaška (Erasmus)
Maša Cilenšek, 2012-2013
Katarina Horvat, 2012-2013 Hrvaška (Erasmus)
Ana Batinica, 2011-2012 Hrvaška (Erasmus)
Anja (Fućak) Dolinar, 2011-16.6.2016
Sarah Fleten, 2010-30.6.2016
Maruša Grošelj, 2010-19.6.2013
Tina Čelić, 2009-2011 (Izredni študij)
Doroteja Feguš, 2009-29.9.2014
Manja Kos, 2009-29.9.2014
Ilijana Korać, 2009-2010 Hrvaška (Izmenjava študentov)
Pija Hočevar, 2008-20.6.2012
Medeja Unuk, 2008-19. 1.2012
Danijela Klarić, 2007-11.2.2010 Hrvaška (Specialistični študij)
Petra Valentić, 2007-17.6.2009 Hrvaška (Specialistični študij)
Jasmina Šubic, 2007-27. 6.2011
Lucija Černe, 2006-2007 (Specialistični študij)
Agata Kvartič, 2006-22.6.2010
Tanja Repe, 2006-23.6.2008
Karin Vrhnjak, 2005-12.5.2010 (Magistrski študij)
Alja Kroflič, 2005-22.6.2009 (Izredni študij)
Špela Lampret, 2005-23.4.2013
Matija Habe, 2005
Ana Zajc, 2005, 2006-20.5.2009 (Specialistični študij)
Mojca Sok, 2004-12.2.2008 (Specialistični študij)
Andreja Istenič Lipovšek, 2004-23.6.2008 (Izredni študij)
Tanja Kettumäki, 2003-2004 Finska (Izmenjava študentov)
Mirjana Božičnik, 2003-22.6.2007
Ina Prašnikar, 2003-22.6.2007
Laura Merelli, 2003 Finska (Izmenjava študentov)
Anja Brglez, 2002-1.7.2006
Metka Priteržnik, 2002-9.10.2003
Špela Molek, 2001-20.6.2005
Vanja Ivanković, 2001-4.2.2005, 2008-12.6.2012 (Specialistični študij)
Marko Zupan, 1999-10.10.2002
Metka Marolt, 1998-24.6.2002
Eva Slana, 1997-24.6.2002
Klavdija Feguš, 1997-28.1.2002
Nataša Burger, 1997-28.6.2001
Petra Krečan, 1996-29.6.2000
Felicita Heric, 1995-27.1.2000
Vesna Jelovšek, 1995-18.6.1997
Polona Pičman, 1994-27.9.1999
Valerija Vovk, 1994-29.6.1999
Matej Grahek, 1993-1994
Jernej Marinšek, 1993-6.10.1998
Breda Štembergar, 1993-18.6.1997
Nevenka Tršan, 1993-19.6.1997
Maja Železnik, 1993-27.6.1995


NOVO – Izpopolnjevalni program na UL AG.